piektdiena, 2024. gada 3. maijs

Baltā galdauta svētki Viļānu vidusskolā

8.a klase.
Sveiciens Latvijas Republikas neatkarības dienā!
Lai 4. maija svētkos prieks un lepnums par LATVIJAS valsts brīvību!
Saulainus, patriotiskus un lepnuma pilnus Mūsu valsts svētkus!

5.b klase

10.a klase

6.b klase

3.b klase

7.b klase

1.c klase

4.a klase

8.c klase
Sveicam Latvijas Republikas Neatkarības dienā!
Novēlam, lai katrā ģimenē galdu sedz balts galdauts un gaisā virmo svētku noskaņa!

2.b klase

2.a klase

4.b klase

8.b klase
Mīlēsim savu zemi no sirds!

3.a klase

1.a klase

5.c klase

2.c klase

9.c klase

9.a klase

11.a klase

10.a klase

9.b klase
Mēs novēlam Latvijai mūžīgu neatkarību! Lai meži būtu arvien zaļāki, lauki arvien plašāki un lai latviešu sirdīs valdītu mīlestība un lepnums par savu valsti!

6.a klase

1.b klase

trešdiena, 2024. gada 1. maijs

Viļānu vidusskola talko Lakstīgalu salā un "Dadzī"

Š.g. 27.aprīlī Viļānu vidusskolas skolēni un pedagogi iesaistījās Viļānu pagastu apvienības izsludinātajā talkā Lakstīgalu saliņas sakopšanā.

Talkas dienas turpinās. Viļānu vidusskolas 8.a,8.b un 6.a klases skolēni, kopā ar savām audzinātājām, piedalījās Viļānu dabas centra "Dadzis" teritorijas sakopšanā. Paldies visiem par aktīvu darbošanos.

pirmdiena, 2024. gada 29. aprīlis

Robotikas pulciņa panākums

Š.g. 27.aprīlī Valmierā norisinājās RoboMission Junior vecuma grupas Pasaules Robotu olimpiādes 2024.gada Latvijas Nacionālais fināls.
Mūsu skolas komanda "Zobratu zinātnieki" izcīnīja augsto 3.vietu!

piektdiena, 2024. gada 26. aprīlis

9.klases uzņem ciemos 9.klašu skolēnus no Sakstagala pamatskolas un Dekšārēm

26.aprīli Viļānu vidusskolā ieradās ciemiņi no kaimiņu skolām. Mūsu skola bija uzaicinājusi 9.klašu klašu skolēnus no kaimiņu skolām. Atsaucās J.Klīdzēja Sakstagala pamatskolas un Dekšāru 9.klašu skolēni.

Viļānu vidusskolai konkursā "Erudīts" 3.vieta

Šodien norisinājās fināla spēle "Erudīts". Mūsu skolu komanda šodien izcīnīja 3.vietu. Līdz ar to arī kopvērtējumā mūsējie ieguva 3.vietu.