pirmdiena, 2024. gada 15. aprīlis

Viļānu vidusskolā notiek lekcijas par digitālo kompetenci

Digitālās nedēļas ietvaros, 15.aprīlī Viļānu vidusskolā notika lekcijas:
* sākumskolas izglītojamajiem (3.-5. klase): “Kas slēpjas ekrāna otrā pusē?”,
* pamatskolas izglītojamajiem (6.-8. klase): “Ekrāna neredzamā puse”,
* vidusskolas izglītojamajiem “Mans virtuālais EGO”.
* skolotājiem “Digitālā kompetence - būtiskas 21. gadsimta prasmes”
* vecākiem “Kas jāzina vecākiem par virtuālās pasaules riskiem?”

Sirsnīgs paldies lektorei Sandrai Magrinai.

Dekšāru pamatskolai 115!

Pavisam drīz - 20.aprīlī tiekamies Dekšāru pamatskolas SALIDOJUMĀ.  Absolventi, bijušie un esošie skolas darbinieki, jums ir iespēja pasākumam reģistrēties jau tagad! Skenē attēlā redzamo QR kodu vai dodies uz bit.ly/Deksares un aizpildi elektronisko reģistrācijas veidlapu!

Reģistrāciju būs iespējams arī veikt klātienē - 20.aprīlī no plkst. 17.00! Tiekamies salidojumā

ceturtdiena, 2024. gada 11. aprīlis

Otrais reģionālais projekta "Satikt" seminārs Valmieras 5.vidusskolā

Viļānu vidusskolas komanda otro gadu darbojas projektā ,,Satikt,, par pilsonisko izglītošanu.
11.aprīlī notika otrais reģionālais seminārs Valmieras 5.vidusskolā. Semināra laikā komandas dalījās pieredzē par pāru mācībām un aktualizēja nākamos darbības soļus projektā.
Paldies projekta organizatoriem!

svētdiena, 2024. gada 7. aprīlis

06.aprīlī Viļānu vidusskolu apmeklēja topošie pirmklasnieki

06.aprīlī Viļānu vidusskolu apmeklēja 50 topošie pirmklasnieki. Kopā ar vecākiem, iepazinās ar skolas telpām, savām audzinātājām Anitu Medvecku un Sandru Lāci. Piedalījās skolēnu pašpārvaldes rīkotajās aktivitātēs skolā, nogaršoja skolas ēdnīcas gatavotās pankūkas.
Paldies Viļānu mūzikas un mākslas skolai par muzikālo sveicienu.
Uz tikšanos septembrī!

Latgales jaunatnes atklātā dambretes līga 64 lauciņu dambretē

06.04.notika Latgales jaunatnes atklātā dambretes līga 64 lauciņu dambretē 4.sezona Maltā.
Meiteņu konkurencē (gr.U-13 ) 1.vietā ierindojas Linda Malinovska, 2.vietā - Liene Malinovska un 3.vietā - Zlata Jukalo.

piektdiena, 2024. gada 29. marts

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Saules ritmi"

Novadā norisinājās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Saules ritmi".
Milanai Lapatjukai 3.kl. ar darbu "Putni sveic sauli" (sk. A.Prauliņa)- I pakāpe, darbs izvirzīts uz nākamo kārtu.
Konstantīnam Nadežņikovam 3.kl. ar dekoratīvajiem šķīvjiem no māla ( A.Prauliņa)- II pak.
Elīnai Saprovskai 4.kl. ar darbu "Saulespuķes" (L.Sermā) - II pak.
Agitai Zvīdriņai 4.kl. ar darbiem "Rakstu raksti", "Saules zaķēns" (A.Prauliņa) - II pak. par katru.
Karīnai Kvasovai un Gabrielai Dārtai Upeniecei 4.kl. ar kopdarbu "Siltās saules atspulgi" (A.Prauliņa) - I pak., darbs izvirzīts uz nākamo kārtu.
Diānai Cvetkovai 9.kl. un Liānai Ivanovai 8.kl. ar kopdarbu "Saules trauks" (A.Prauliņa)- II pak.