piektdiena, 2024. gada 29. marts

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Saules ritmi"

Novadā norisinājās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Saules ritmi".

Milanai Lapatjukai 3.kl. ar darbu "Putni sveic sauli" (sk. A.Prauliņa)- I pakāpe, darbs izvirzīts uz nākamo kārtu.

Konstantīnam Nadežņikovam 3.kl. ar dekoratīvajiem šķīvjiem no māla ( A.Prauliņa)- II pak.

Elīnai Saprovskai 4.kl. ar darbu "Saulespuķes" (L.Sermā) - II pak.

Agitai Zvīdriņai 4.kl. ar darbiem "Rakstu raksti", "Saules zaķēns" (A.Prauliņa) - II pak. par katru.

Karīnai Kvasovai un Gabrielai Dārtai Upeniecei 4.kl. ar kopdarbu "Siltās saules atspulgi" (A.Prauliņa) - I pak., darbs izvirzīts uz nākamo kārtu.

Diānai Cvetkovai 9.kl. un Liānai Ivanovai 8.kl. ar kopdarbu "Saules trauks" (A.Prauliņa)- II pak.

Ziemeļlatgales muzikantu un dziedātāju konkursu pusfināli

Ziemeļlatgales kuplais muzikantu pulks VISC konkursa " Klaberjakte" pusfinālā Dricānos 26.03.

Mūsu skolas 2.- 5.kl.kapela " Biteites" ieguva 1.pakāpes diplomu un ceļazīmi uz finālu Rīgā.

Viļānu v-skolas 3.klases skolniece Sofija Puisāne VISC tradicionālās dziedāšanas konkursa pusfinālā Dricānos 26.03. ieguva 1.pakāpes diplomu un ceļazīmi uz finālu Rīgā.

Skatuves runas konkurss

Š.g. 22.martā Rēzeknes novada ISP norisinājās skatuves runas konkurss.

Skatuves runas konkursā novadā:
Viktorijai Jermakovai 1.a (sk. A.Runče) - II pakāpe;
Agatei Svilānei 3.a (I.Macāne) - Augstākā pakāpe, piedalīsies konkursa noslēguma kārtā;
Milanai Ščerbakovai 6.a (A.Vulāne) - II pakāpe;
Kristiānai Peckai 7.b (I.Kroiča) - I pakāpe;
Artim Zvīdriņam 10.a (I.Kroiča) - Augstākā pakāpe, piedalīsies konkursa noslēguma kārtā.
Noslēguma kārta notiks pa reģioniem, bet tā būs valsts līmeņa kārta.

Mūsu 2 skolēni Agate Svilāne un Artis Zvīdriņš kopā vēl ar 11 novada skolēniem pārstāvēs Rēzeknes novadu konkursa noslēguma kārtā 17.aprīlī Rēzeknē ARPC "Zeimuļs".

ceturtdiena, 2024. gada 28. marts

Tikšanās ar dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas dabas izglītības speciālisti Diānu Selecku

28.martā, Viļānu vidusskolā notika tikšanās ar dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas dabas izglītības speciālisti Diānu Selecku. Tikšanās laikā Diāna Selecka stāstīja par to, kā pareizi izgatavot un izlikt būrus dažādiem putniem, kā arī dažādus interesantus faktus par putniem. Skolēniem bija iespēja arī ieklausīties putnu skaņas. Paldies Diānai Seleckai par interesanto nodarbību un dizaina un tehnoloģiju skolotājam Jānim Delverim par būrīšu sagatavēm.

PRIECĪGAS LIELDIENAS

trešdiena, 2024. gada 27. marts

Viļānu vidusskolā notiek nodarbības projekta "Satikt" ietvaros

27.martā Viļānu vidusskolā notika pāru mācības projekta "Satikt" ietvaros par pilsonisko audzināšanu. Pieredzes apmaiņas seminārā piedalās kolēģi no Galēnu pamatskolas, Dekšāru pamatskolas un Sakstagala pamatskolas. Paldies pedagogiem Ainai Mozulei un Ilgai Kroičai par pieredzes nodošanu!

otrdiena, 2024. gada 26. marts

Projekta "Man nav vienalga" noslēguma pasākums Latvijas Pašvaldību savienībā

26.martā, Viļānu vidusskola apmeklēja Latvijas Pašvaldību savienību, kur notika tikšanās ar Britu vēstnieku Latvijā un ar British Council pārstāvjiem. Jauniešiem tika pasniegti sertifikāti par aktīvu dalību projektā ,,Man nav vienalga,,. Projektā iesaistītie pedagogi Natālija Jakušonoka un Ilze Valeniece. Paldies biedrībai Viedokļu līderu skola par iespēju piedalīties projekta aktivitātēs!
Pēc Latvijas Pašvaldību savienības tika apmeklēta arī Latvijas Televīzija.